هفتمین جلسه شورای استانی موسسه با موضوع تودیع مدیر قبلی موسسه آقای نجفی و معارفه مدیر جدید آقای دکتر علی محمدیان  در روز دوشنبه مورخه ۹۸/۱۰/۲۳ ساعت ۱۵ صورت گرفت.

این جلسه با حضور آقایان مهندس  پورحاج رضایی مدیر عامل محترم موسسه،  آقای دکتر رستمیان مدیر کل محترم بنیاد استان البرز و همچنین  معاونین  و روسای  ادارات و مناطق بنیاد برگزار شد.

برنامه  با تلاوت آیاتی  قران توسط جانباز معزز ۷۰% آقای سعید براتی آغاز و آقای مهندس پور حاج رضایی  ضمن خوش آمد گویی به حاضرین  مراتب تاثر و تسلیت خود را به مناسبت ایام فاطمیه و شهادت سردار شهید اسلام حاج قاسم سلیمانی و نیر حادثه دلخراش سقوط هواپیمایی مسافر بری ابراز کردند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در ادامه  به تشریح و تبین  سیاست های کلی موسسه  و نحوه خدمات رسانی به جامعه هدف و به ویژه  خانواده های معظم شاهد و ایثارگر ان به منظور برخورداری  مطوب و شایسته انان از خدمات موسسه و تلاش برای رفع موانع موجود پرداختند .

همچنین در ادامه جلسه ،مدیر کل محترم بنیاد  استان البرز ضمن اشاره  به وضعیت ویژه استان البرز و مهاجر پذیر بودن آن را  به خاطر شرایط  همجواری با چندین استان  به عنوان  یکی از مشکلات اساسی موجود بنیاد در بحث  ارائه خدمات دانستند و نقش  و توجه ویژه ی  مدیر عامل محترم موسسه را در حل مشکلات جامعه هدف استان بی بدیل  و راهگشا ارزیابی کردند.

همچنین آقای نجفی مدیر قبلی موسسه ایثار البرز به ارائه گزارشی از عملکرد موسسه ایثار استان طی سنوات گذشته پرداختند و پس از ان اقای دکتر علی محمدیان  به عنوان مدیر جدید موسسه  ضمن تقدیر و تشکر از تمامی حاضرین در جلسه اخلاق مداری با رویکرد فرهنگی را به عنوان  عامل اصلی و رمزگشا ی فعالیت ها ارزیابی کردند  و تکیه بر مدیریت  گروهی و استفاده از همه ی ظرفیت ها ی موجود  را رکن اساسی برنامه ریزی  راهبردی برشمردند

در پایان جلسه حکم انتصاب آقای دکتر علی محمدیان به عنوان مدیر موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار استان البرز  از سوی  مدیر عامل محترم موسسه آقای مهندس پور حاج رضایی اعطا  و از زحمات آقای بهزاد نجفی مدیر قبلی موسسه ایثارالبرز  تقدیر و تشکر به عمل آمد.

                         *******************************