مجتمع فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار استان البرزمجتمع فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار استان البرز
فراموشی رمز عبور ؟

درباره ما

موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار آذربایجان شرقی

تاریخچه شعبه

 در سال ۱۳۹۳ همزمان با اتمام ساخت و تکمیل مراکر فرهنگی ورزشی و توانبخشی در برخی از استانها  ا زجمله استان آذربایجان شرقی و ضرورت واگذاری مدیریت این مراکز به یکی از واحدهای تابعه، بر اساس نظر شورای معاونین بنیاد و دستور ریاست عالی بنیاد شهید و امورایثارگران مقرر گردید، از ابتدای بهمن ماه ۱۳۹۳ بهره­‎برداری از مراکز فوق پس از افتتاح به عهده موسسه ایثار واگذار شود که با الحاق این مراکز به موسسه ایثار موسسه جدیدی تحت عنوان «موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار» تشکیل گردید.

مراکز و امکانات شعبه البرز

 • باغ عرفان؛ دیدنی‎ترین باغ در چهارمین جاده زیبای جهان(کیلومتر ۱۰ جاده چالوس ) به متراژ تقریبی ۷ هزار متر مربع در دوطرف رودخانه مصفای و خروشان کرج محیطی امن و آرام با چشم انداز منحصربفرد آماده اجرای اردوهای یک روزه و همایش های اداری، خانوادگی با امکانات (سوئیت های اختصاصی ۱۳ آلاچیق ۱۰نفره , سالن جلسه، سالن اجتماعات به ظرفیت ۱۵۰ نفر.

  اقامتگاه‌ها

 • موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار آذربایجان شرقی

  مرکز راویان ایثار با دارا بودن استودیو های مجهز و مدرن ضبط صدا، تصویر و همچنین کادر حرفه ای و تخصصی در حوزه رسانه دیداری و شنیداری جهت فعالیت رادیویی و تلویزیونیدر حال فعالیت می‌باشد. آکادمی هنرهای پیشرفته نیز با تجهیزات کامل آموزشی- هنری جهت رشته‌های علمی علوم قرآنی، زبان انگلیسی، ICDL و امور هنری همانند خیاطی، آشپزی و … در حال فعالیت است.

  مراکز فرهنگی هنری

 • این مرکز دارای سالن چند منظوره با خدماتی همچون  فوتسال، گلبال، بسکتبال  با ویلچر، بسکتبال، والیبال نشسته، والیبال، هندبال، سالن  بدنسازی؛ سالن هنر های رزمی، سالن ژیمناستیک، سالن کشتی، سونا و جکوزی؛ باشگاه رزمی زیتون با سالن های رزمی؛باشگاه  بدنسازی شاهد و استخر یاداوران می‌باشد.

  استخر و سالن‌های ورزشی